Vítejte na stránce věnované golfovým simulátorům Links. Více o mé osobě a důvodech, proč tato stránka vznikla se dočtete v sekci Info.

Tato stránka by měla být centrem pro všechny české a slovenské příznivce simulátorů Links. Najdete zde především horké novinky ze světa okolo Links, detailní historii Links a komplexní přehled všech existujících oficiálních hřišť pro Links. Jestliže se věnuje simulátorům Links více, staňte se členy CLGC nebo se zapojte do turnajového klání v CLGC Open. Zcela jistě Vás potěší Herní průvodce, který obsahuje podrobné informace o simulátoru včetně rad, jak vylepšit svoji hru. Czech Links Golf Club je virtuálním golfovým klubem a tak i on má svoji "klubovnu", kde se scházejí hráči po odehraném kole a diskutují o čemkoli. Mezi golfisty se jí říká 19. jamka. Za léta brouzdání Internetem jsem nastřádal desítky odkazů na různé stránky s obdobnou tématikou, najdete je v sekci Odkazy. Připravovaná nová verze simulátoru bude obsahovat návrhář hřišť. Vše okolo problematiky navrhování hřišť pro Links najdete v sekci Návrhář hřišť.

Jestliže najdete na stránce nějakou chybu, něco co schází a zajímá Vás nebo si prostě chcete popovídat, neváhejte a kontaktujte mne přes email nebo ICQ. Jsem Vám vždy k dispozici a odpovím všem ...

 

Založeno v dubnu 1998
Tak tolik Vás už tady bylo od dubna 1998 ...
ICQ do práce
ICQ to work 45158872
ICQ domů
ICQ to home 62340752