Z nabídky si vyberte hřiště, o kterém se chcete dozvědět více ...

Golfové simulátory Links kromě nejpropracovanější simulace golfové hry vynikají jedinečným zpracováním golfových hřišť. Všechna hřiště kromě Devils Island a Three Canyons vycházejí ze skutečných golfových hřišť celého světa. Nová hřiště pro Links LS jsou zpracovávána s přesností na 1 stopu a zvukové pozadí zachycuje skutečné prostředí hřiště. Pro simulátory Links existuje nejvíce hřišť. Jedinou vyjímkou je Jack Nicklaus Golf, který obsahuje editor hřišť, a tak mohlo vzniknout více jak 200 různých hřišť pro tento simulátor golfu.

V současné době existuje pro golfové simulátory Links více jak 40 hřišť. Některá hřiště existují pouze pro nejnovější verze simulátoru! Bezesporu tento golfový simulátor obsahuje nejvíce hřišť v té nejlepší kvalitě a do každé jeho nové verze jsou přidávána další hřiště nebo vydávána samostatná add-on CD pro nová hřiště. Samozřejmě ta stará lze do nové verze simulátoru převést a některá nová hřiště na add-on CD jsou použitelná i v Links386.

První hřiště dodané spolu s první verzí golfového simulátoru Links: The Challenge of Golf (1989) byly Torrey Pines. V krátké době po uvedení Links následovala hřiště Firestone, Bountiful, Bay Hill, Pinehurst No. 2, Dorado Beach, Troon North a Barton Creek. Tato hřiště byla ve formátu CRS. Pro Links386 byla uvedena na trh hřiště ve formátu CRH v letech 1991 - 95 Banff Springs, Firestone, Mauna Kea, Pinehurst No. 2, The Belfry, Innisbrook, Pebble Beach, Bighorn, Bountiful, Castle Pines, Prairie Dunes, Devil's Island, Riviera a Troon North. S uvedením Links386Pro CD přišlo nové hřiště Harbour Town. S novým formátem hřišť proběhla reedice všech stávajících hřišt na samostatných disketách a později i na CD. Před uvedením zcela nového simulátoru Links LS existovalo 21 hřišť.

Nový simulátor Links LS MS-DOS (1996) neznamenal nejen převrat v grafickém zpracování simulátoru, ale i samotných hřišť. Links LS přinesl nový formát CRX doplněný soubory ENV, které popisují prostředí hřiště. V krátké době byla realizována reedice některých stávajících a několika nových hřišť pro Links LS - Pebble Beach, Pelican Hill, Kapalua Bay, Course Library 1 (Mauna Kea, Firestone, Prairie Dunes, Innisbrook, Bighorn), Course Library 2 (Banff Springs, Troon North, Cog Hill, Devils Island, The Belfry), Course Library 3 (Pinehurst No. 2, Riviera, Harbour Town, Torrey Pines, Barton Creek), Course Library 4 (Torrey Pines, Oakland Hills, Dorado Beach, Castle Pines, Pelican Hill), Valhalla, Oakland Hills, Congressional, Valderrama a Sea Island. S Links LS 98 (1997) jsou dodávána tři hřiště v oblasti Kapalua a hřiště Latrobe.

Spolu s Links LS 99 (1998) byla uvedena nová hřiště St. Andrews Old Course, Entrada at Snow Canyon a reedice Bay Hill pro Links LS 99. Kromě těchto tří nových hřišť v instalaci najdete Latrobe C. C. v novém provedení (léto, podzim) a kupon na Congressional pro LS 99. Samozřejmě všechna tato nová hřiště jsou opět v novém formátu, takže je nelze použít v Links LS 98.

V březnu 1999 bylo uvedeno na trh první add-on hřiště pro LS 99 na samostatném CD - Phoenix Country Club at the Seagaia Resort in Miyazaki, Japan. Na CD je i verze pro LS 98.

Microsoft vydal reedici všech čtyř 5 Courses Library - Course Library 1 (Mauna Kea, Firestone, Prairie Dunes, Innisbrook, Bighorn), Course Library 2 (Banff Springs, Troon North, Cog Hill, Devils Island, The Belfry), Course Library 3 (Pinehurst No. 2, Riviera, Harbour Town, Bountiful, Barton Creek), Course Library 4 (Torrey Pines, Oakland Hills, Dorado Beach, Castle Pines, Pelican Hill)

V květnu 1999 byla uvedena na trh další dvě add-on CD, tentokrát hřiště z oblasti Kapalua na prvním a Pinehurst (#2 a #8) na druhém. Na Kapalua CD najdete hřiště Kapalua Bay, Kapalua Plantation a Kapalua Village tak jak jsou na instalačním CD Links LS 98 a nejsou tedy ve formátu LS 99. Proti tomu druhé CD U. S. Open at Pinehurst obsahuje reedici Pinehurst #2 v provedení U.S. Open 99 a nové hřiště Pinehurst #8, která jsou i ve formátu LS98.

Nová verze Links™ LS 2000 obsahuje čtyři zcela nová hřiště: Covered Bridge Golf Club, Hapuna Golf Course, St. Andrews Jubilee Course a St. Andrews New Course. Reedice v provedení LS99/2K se dočkala Mauna Kea Resort a najdete zde v novém provedení St. Andrews Old Course v nejnovější verzi Millennium připravené pro British Open 2000. Všechna hřiště z LS 2000 jsou použitelná v LS 99.

V únoru 2000 byl vydán pod hlavičkou Microsoftu první Links LS 2000 10 Course Pack, který obsahuje nové fantasy hřiště Three Canyons a reedici hřišť Bountiful, Castle Pines Golf Club, Entrada at Snow Canyon, Firestone C.C. - South Course, Kapalua Plantation, Kapalua Village, Latrobe Country Club - Fall, Latrobe Country Club - Summer, Pinehurst No. 2 a Sea Island Golf Club v rozlišení Links LS 2000. Všechna hřiště vydaná s LS 2000 jsou použitelná v LS 99, ale mají dvojnásobný počet detailů. Kromě těchto hřišť jsou na CD čtyři hřiště Bay Hill Club and Lodge, Cog Hill - Dubsdread, Firestone C.C. - South Course a Harbour Town připravená pro VGA Tour.