Dlouho jsem zvažoval možnost založení golfového klubu pro příznivce golfu na počítačích. Proč by nemohli příznivci tohoto sportu mít svůj klub jako jejich kolegové z velkého golfu. Mimo to se domnívám, že je řada hráčů Links386 nebo Links LS, kteří se nechtějí nebo nemohou zúčastnit turnaje, ale mají zájem o informace o všem ohledně golfových simulátorů.

Proto jsem založil tento golfový klub. Pokud se do klubu přihlásíte, budete zařazeni do mého email listu a budete emailem dostávat nepravidelně informace z dění okolo simulátorů Links. Kromě toho připravuji nepravidelně speciální CD, na kterých najdete vedle spousty věcí pro Links (update, patche, utility, obrázky, splash screens hřišť, screen savery apod.) i demo verze golfových simulátorů. Věřím, že se do klubu přihlásí spousta zájemců a rád bych v budoucnu pro všechny členy připravil řadu příjemných překvapení (klubová trička, setkání atd.). Prostě by to mělo všechno fungovat jako běžný golfový klub. Stejně tak, jako se hráči po odehraném kole scházejí v klubovně (19. jamka), mělo by být takovým místem setkání diskusní fórum, které je otevřené pro všechny příznivce golfových simulátorů ...

Jak se do klubu přihlásit?
Postačuje vyplnit níže uvedený formulář a odeslat. Zpět dostanete potvrzení Vaší přihlášky s členským klubovým číslem a další informací o klubu.

Členství v klubu je zdarma?
Ano


E-mail:
Jméno, příjmení:
Ulice:
Město:
PSČ:
Nezapomeňte vyplnit e-mail adresu a pravdivé údaje!

Po odeslání formuláře bude zobrazena stránka s obsahem zprávy. Pro návrat na WWW stránku použijte tlačítko ZPĚT Vašeho browseru!